Redaktor pre magazín o elektromobilite a technológiách

26.05.2022 11:24

Zabehnutá redakcia magazínu TECHmaniak.sk a TECHmaniak.cz prijme do svojho kolektívu nových redaktorov. Konkrétne potrebujú niekoho, kto sa vyzná v elektrických kolobežkách a má s nimi skúsenosti, a ľudí, ktorí sa pohybujú vo svete elektromobility. Požadujú výbornú českú alebo slovenskú gramatiku. Nemusíte mať rozsiahle skúsenosti s písaním článkov, ale očakávame ochotu učiť sa a zlepšovať sa.

Náplň práce:

  • písanie článkov o o elektromobilite a technológiách.

Požadujú:

  • výbornú znalosť českého alebo slovenského jazyka (gramatika a štylistika),

  • pravidelné priespievanie kvalitných článkov (cca 1 týždenne).

Výhodou:

  • schopnosť nájsť vlastné témy,

  • nejakú skúsenosť s písaním článkov,

  • prehľad o elektrických kolobežkách,

  • možnosť fakturácie.

Osobnostné predpoklady:

  • spoľahlivosť,

  • schopnosť efektívne komunikovať .

Ponúkajú:

  • ohodnotenie primerané skúsenostiam (minimálne 5€/NS),

  • ďalšie odmeny za výkon,

  • možnosť práce z domu,

  • flexibilnú pracovnú dobu,

  • možnosť vystupovať na našom YouTube kanáli (nepovinné).

Kontakt na firmu najdete na stránke:

Ponuka je platná do 10.06.2022 alebo do zmazania pôvodného inzerátu.

Zaujala vás táto pracovná ponuka, no nespĺňate potrebné požiadavky? Avšak možno poznáte niekoho, pre koho by bola táto pracovná príležitosť vyhovujúca. Odporučte mu tento inzerát.

Pozrite si aj ďalšie voľné pracovné príležitosti, ktoré sa dajú vykonávať z pohodlia domova.

do zabehnutej redakcie magazínu TECHmaniak.sk a TECHmaniak.cz prijmeme nových redaktorov. Jedná sa o mladý kolektív kreatívnych, motivovaných ľudí. Sme otvorení novým nápadom či návrhom, ako zlepšiť efektivitu v redakcii alebo kvalitu článkov. Konkrétne potrebujeme niekoho, kto sa vyzná v elektrických kolobežkách a má s nimi skúsenosti, a ľudí, ktorí sa pohybujú vo svete elektromobility.

Nemusíte mať rozsiahle skúsenosti s písaním článkov, ale očakávame ochotu učiť sa a zlepšovať sa.

Očakávame:
Pravidelné priespievanie kvalitných článkov (cca 1 týždenne)
Spoľahlivosť a schopnosť efektívne komunikovať
Dokonalá znalosť českej ALEBO slovenskej gramatiky
Schopnosť nájsť vlastné témy výhodou
Skúsenosti s písaním článkov výhodou
Vedomosti o elektrických kolobežkách výhodou
Možnosť fakturácie výhodou

Ponúkame:
Kompetitívne finančné ohodnotenie primerané skúsenostiam (minimálne 5€/NS)
Odmeny za výkonnosť
V budúcnosti možnosť vystupovať na našom YouTube kanáli (nepovinné)
Práca z domu

Ak máte záujem alebo potrebujete viac informácií, poprosím Vás kontaktovať ma na email luciak@techmaniak.sk. Prosím, priložte akékoľvek relevantné referencie a napíšte, prečo by sme mali do tímu zobrať práve Vás.

Author Juraj.